LOHASIC for Luxury Leather iPhone 11 Pro Case – Slim Designer PU Cover with Electroplated Frame, Soft TPU Bumper, Anti-Slip Grip, Business Protective Phone Case for iPhone11 Pro (5.8”)- Brown
| Country | USA |
| Brand | ShadePro |
| Manufacturer | ShadePro |
| ItemPartNumber | WHITE-140-163" |
| Model | WHITE-140-163" |
| Color | White |
| Size | 140" to 163" |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |