Tuningpros LEDDL-42M-B6 Dome Light LED Light Bulbs Festoom 42mm, 6 LED Blue 2-pc Set
Product ID: B00DBEO4WC Condition: New
Sold Out
Product Description
  • One pair of (set of 2) Dome Light Festoom 42mm LED Light Bulbs ; Color: Blue
  • 100% brand new long-lasting LED; For DC 12 volts only
Spec & Features:
  • One Pair of (Set of 2) Dome Light Festoom 42mm LED Light Bulbs
  • Type & Color : 6 LED Blue
  • 100% Brand New Item
  • Current Draw (approx 180mA) Low Heat Generation and Low Power Consumption
  • The Bulb Color is Transparent Clear When Off and show Blue Color When Turn On
Cross Reference-- 42mm / 1.65(1 5/8) inch Replace 212 211 214 214-2 212-2 578 211-2 562 1042 6413 6429 1w 5w DE --41mm, 42mm, 43 mm (For Reference Only)