Turbosmart TS-HR275300-BK Black 2.75" - 3" Hose Reducer
Product ID: B00821NSZS Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R1,720.00. Read the FAQ
R 6,880
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Color: Black
  • 5mm wall thickness