Minions Stickers Party Favors - Bundle of 2 Sticker Packs - 12 Sheets 240+ Stickers Plus 2 Specialty Stickers!
| Country | USA |
| Brand | Turner Colour Works |
| Manufacturer | Turner Colour Works |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | AG12A |
| Model | AG12A |
| Color | mulch |
| Size | 11 ml (Pack of 12) |
| UnitCount | 12 |
| EANs | 4993453150452 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |