XBERSTAR Replacement Earpads for Jabra Evolve Replacement earpads Cushion Cover Pillow for Jabra Evolve 20 20se 30 30II 40 65 65+ โฆ (Protein Leather Ear Pads)
| Country | USA |
| Brand | UF-TOOLS |
| Manufacturer | UF-TOOLS |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | UFTOOLS-62ni1 ElectricScrewdriver |
| Model | UFTOOLS-62 in 1 Electric Screwdriver |
| Warranty | Friendly after-sale service We provide replacement service instead of repairing. |
| Color | 62 in 1 |
| Size | 62 in 1 |
| UnitCount | 62 |
| EANs | 8250653754566 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |