Sunco 24 Pack LED Disc Lights Ceiling 6 Inch, Flush Mount Disk Light, Recessed Can Lighting, 1050 LM, 15W (75W Equivalent), 6000K Daylight Deluxe, Dimmable, Damp Rated ETL.
| Country | USA |
| Brand | ULTECHNOVO |
| Manufacturer | ULTECHNOVO |
| ItemPartNumber | 235899918C9A |
| Model | 235899918C9A |
| Color | Yellow |
| Size | 8x8cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |