Rimmel London Magnif'Eyes Mono Eyeshadow, Ultra-Blendable, Waterproof, Crease-Proof, 004, VIP Pass, 0.12oz
| Country | USA |
| Brand | UMETASS |
| Manufacturer | UMETASS |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | nygp-200ml |
| Model | nygp-200ml |
| Color | Green |
| Size | 200ml/6.8oz |
| UnitCount | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |