2PCs A1Pacific 11" BLACK Velvet like STYROFOAM FOAM MANNEQUIN MANIKIN head wig display hat glasses
| Country | USA |
| Brand | UPTTHOW |
| Manufacturer | UPTTHOW |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | Fiberglass 19mm-2lb |
| Model | Fiberglass 19mm-2lb |
| Color | White |
| Size | 19mm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |