UpBright 12V AC/DC Adapter Compatible with Lorex BX1202500 LHV210800 LHV2000 LHV2104 LHV21041T FLIR M3108E-D ECO4 960H LH150 LH158000 LH034 DVR Security System CCTV Camera 12VDC 2.5A 30W Power Supply
Product Description
- UpBright New Global 12V AC / DC Adapter Compatible with Lorex Model: BX1202500 BX 1202500 LHV210800 LHV 210800 DVR Security System Digital Video Recorder CCTV Camera +12V 2A - 2.5A 12.0V 2000mA - 2500mA 30W DC12V 12 V 12 VDC 2.5 A 30 Watts 12VDC Switching Mode Power Supply Cord Cable PS Wall Home Battery Charger Mains PSU