Qblahip New Upgraded Black Replacement Blade for Oneisall Low Noise Dog and Cat Clippers Models P2/ P2 Blue -2 Pack
| Country | USA |
| Brand | Elyaspedy |
| Manufacturer | Elyaspedy |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 3/8" Diameter Hose |
| Model | 3/8" Diameter Hose |
| Warranty | 3-year warranty |
| Color | Red 3/8" to 1/4" |
| Size | 3/8" Diameter Hose |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |