Yosoo Pull Type Cups Dispenser, Anti-Dust Plastic Paper Water Cup Holder Dispenser Rack Box Container Paste Mounting Water Dispenser for 50Pcs 7oz Cups Transparent
| Country | USA |
| Brand | BlueStars |
| Manufacturer | BlueStars |
| ItemPartNumber | 4" Exhaust Clamp, Butt Joint |
| Model | 4" Exhaust Clamp, Butt Joint |
| Warranty | Life time |
| Color | 4" Butt Joint Clamp - 2pcs |
| Size | 4 inch |
| UnitCount | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |