3.17 Quart Aluminum Alloy Pressure Cooker, Small Pressure Cooking Pot 18cm/7inch, 3L Pressure Cookers Mini for Gas Stove Induction Cooker
| Country | USA |
| Brand | SRIMMIT |
| Manufacturer | SRIMMIT |
| PartNumber | L ( 49"x 23"x 39") |
| Model | L (124x58x99cm) |
| Warranty | Lifetime Warranty |
| Color | black |
| Height | 38 |
| Length | 49 |
| Weight | 0.992080179 |
| Width | 22 |
| Size | L(49" x 23" x 39") |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |