Amazon Basics Electric Kettle with Glass Carafe for Tea and Coffee, BPA-Free, Fast Boiling, Auto Shut-Off, Boil-Dry Protection, Water Level Indicator, 1.7 Liter, 1500W, Black and Silver
| Country | USA |
| Brand | Uyiton |
| Manufacturer | Uyiton |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | Apple Watch Series 3/2/1 38mm |
| Model | Apple Watch Series 3/2/1 38mm |
| Warranty | 2 Year Manufacturer |
| Color | Clear |
| Size | 42mm |
| UnitCount | 6 |
| UPCs | 793087464338 |
| EANs | 0793087464338 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |