Philips Hue White Ambiance Smart Bulb Starter Kit (2 A19 Bulbs 1 Hub and 1 Dimmer Switch Works with Alexa Apple HomeKit and Google Assistant)
| Country | USA |
| Brand | VADANIA |
| Manufacturer | VADANIA |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | für 800mm Schrank |
| Model | per armadio da 800mm |
| Color | Slide Out Organizer(left/right open compatible) |
| Size | For 32" Cabinet |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |