YABER U10 SE Projector with WiFi and Bluetooth, Native 1080P, 4K Supported, Projector for Outdoor Movies, 300 Inch, Zoomable, 10W Speakers, Home Theater, Compatible with TV Stick, iOS, Android-Premium
| Country | USA |
| Brand | VALICLUD |
| Manufacturer | VALICLUD |
| Binding | Health and Beauty |
| ItemPartNumber | R0G219607L03L5V |
| Model | R0G219607L03L5V |
| Color | Transparent |
| Size | 2x2x5.5cm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |