JAMBOS Effectively | Bitter Apple Spray for Dogs to Stop Chewing, NO Chew Spray for Dogs Protect The Safety of Furniture and Your Belongings, Prevent Licking Injuries (Blue, M)
| Country | USA |
| Brand | VARIVAS |
| Manufacturer | MORRIS |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | 18 - 70lb |
| Model | 18 - 70lb |
| Color | Misty Purple |
| Size | 50 m 32 kg (#18) |
| EANs | 4513498099754 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |