Original Colman's Tartare Sauce Imported From The UK England Tartar Sauce Creamy Tartar Sauce Made with gherkins and capers The Best Of British Colmans Tartare Sauce 144g
| Country | USA |
| Brand | V-CHEETONG |
| Manufacturer | Yomyray |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 24 Inch(60cm) Snake Hook |
| Model | 24 Inch(60cm) Snake Hook |
| Warranty | 1 YEAR |
| Color | Yellow |
| Size | 24inches(60cm) |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |