Titoclar Water Marbling Paint for Kids, Easter Basket Stuffers,Birthday Gifts for Kids 3+ Years Old,Arts and Crafts for Girls Boys Ages 8-12 6-8 3-5,STEM Science Toys
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | Chargeur de Batterie CC à CC 250 W |
| Model | SDC-20A |
| Color | Black and Red |
| ReleaseDate | 2025-04-22 |
| Size | 12V 20A |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 197988675655 |
| EANs | 0197988675655 |