T POWER 6.5V Charger for Blackstar Fly 3 FLY3 FLY3UJ FLY3PAK PSU1FLY PSU-1 Bass Acoustic Electric Guitar Bluetooth Speaker SW10-06501500-W Ac Adapter Replacement Switching Power Supply
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | SGPC-2500W |
| Model | SGPC-2500W |
| Size | 2500W |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 197988361947 |
| EANs | 0197988361947 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |