SUNLFPROD Stair Tread Template Tool - Dual Solid Nut Locking Stair Tread Tool Jig, Stair Measuring Tool Jig, Stair Step Scribe Tool, Stair Template, Stair Gauge Tool (Blue-Gray)
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | Workbench, 2000 lbs Load |
| Model | FGM4824V |
| Color | Wood Color |
| Size | Rubber Pad│Universal Wheels│48"x24" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 197988675730 |
| EANs | 0197988675730 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |