Germolene Antiseptic Cream with Local Anaesthetic 30g(pack of 2)
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | Commercial Bubble Waffle Maker 1400W |
| Model | 1400W Egg Bubble Puff Iron |
| Color | Silver |
| Size | 14.6"x8.5"x28" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840281563760 |
| EANs | 0840281563760 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |