Himalaya Damage Repair Protein Shampoo for Dry, Frizzy or Damaged Hair, 6.76 oz, 2 Pack
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | JH-65A |
| Model | JH-65A |
| Color | Black |
| Size | 2200W + 2 Chisel Bit Set + Black |
| UPCs | 840349964638 |
| EANs | 0840349964638 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |