CloneZilla on 8GB USB Drive - System Backup and Cloning Solution
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | Fuel Hose Reel, 3/4" x 50' |
| Model | 1 |
| Color | 3/4" 50 Ft |
| Size | 3/4" x 50' |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 197988433736 |
| EANs | 0197988433736 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |