Khanka Hard Travel Case Replacement for Omron Evolv Bluetooth Wireless Upper Arm Blood Pressure Monitor- Compatible with Alexa
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | Fuel Transfer Pump 12V 10 GPM |
| Model | DCFD40A |
| Size | 12V 10GPM |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 197988857402 |
| EANs | 0197988857402 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |