You2: A High Velocity Formula for Multiplying Your Personal Effectiveness in Quantum Leaps
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | T-1202A |
| Model | T-1202A |
| ReleaseDate | 2026-02-13 |
| Size | 2400W Peak with Amplifier |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 197988183723 |
| EANs | 0197988183723 |