Flexcin Extra Strength Joint Formula with CM8 (Cetyl Myristoleate) - Joint Supplements for Men and Women with Glucosamine, MSM, Collagen Type II - 120 Capsules
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | electric donut maker 1550W |
| Model | HT-12A |
| Color | sliver |
| Size | 375x333x223 mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 197988392507 |
| EANs | 0197988392507 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |