Wearable Air Purifier,USB Rechargeable Exhaust Fan for Maskes,3 Gear Speed,Make Breathing Easier,Anti Odor,for Running,Cycling,Travel,Training,Party,Outdoor Sports
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 850W Electric Oil Press |
| Model | KYL-380K |
| Color | Silver |
| Size | 850 W Electric |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 197988198277 |
| EANs | 0197988198277 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |