Travel Shoe Bags, Foldable Waterproof Shoe Pouches Organizer-Double Layer (2 Navy Bag)
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 1700W Rebar Cutter |
| Model | 1700W Rebar Cutter |
| Color | Blue |
| Size | 1700W RC-25 |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 197988461869 |
| EANs | 0197988461869 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |