WiFi Pool Alarm, Zuomeng Solar Wave Pool Alarm with Optimal Sensitivity, Remote Control by App, Dual Alarming via Device & App, Offering Extra Protection for Your Child and Pet
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | Flex Shaft Grinder 780W |
| Model | Flex Shaft Grinder 780W |
| Color | Silver |
| Size | 780W |
| UPCs | 768558042780 |
| EANs | 0768558042780 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |