Ckitze USA to Switzerland Travel Grounded Universal Power Plug Adapter - 2 Pack - Type J - CE Certified for Mobile Cell Phone, Laptop, Tablet Chargers and More
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | V-Head Pipe Stand 28"-52" |
| Model | 28"-52" V-Head Pipe Stand |
| Color | Red |
| Size | 28"-52" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840281573417 |
| EANs | 0840281573417 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |