Premium 6061 Aluminum Flat Bar - 5-6 mm Thick, 500 mm Length for Industrial & DIY Use(6x75mm)
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | MagnetDrillPress1680W |
| Model | 1680W Magnetic Base Drill |
| Color | Yellow |
| Size | 2inches / 50 mm |
| UPCs | 810087870973 |
| EANs | 0810087870973 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |