Rubies DC Batman The Dark Knight: Batman Costume for Adults, Men's Large
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | Metal Lathe 7"x12" |
| Model | Metal Lathe 7"x12" |
| Size | 7*12 in |
| UPCs | 197988721857 |
| EANs | 0197988721857 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |