Bmax Mini PC, B3 Mini Computer Windows 10, Core i3-5005U Processor Expandable 8GB RAM (up to 64GB) 128GB SSD, 4K@60Hz Mini DP/Dual WiFi/HDMI/BT 4.2/ 2X USB2.0,2X USB 3.0
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 3 in 1 Pipe Tube Bender |
| Model | 3 in 1 Manual Pipe Tube Bender |
| Color | 3 En 1 Pipe Bender |
| Size | 1/2", 3/8", 1/4" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840349901800 |
| EANs | 0840349901800 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |