Outward Hound Durablez Medium Gecko Stuffing-Free Squeaky Plush Dog Toy for Puppies & Dogs - Interactive, Soft Yet Tough, No Mess, Jumbo Squeaker, Long-Lasting Play, 13.75 inch, Orange
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | Portable PA System, 2000W |
| Model | Portable PA System, 2000W |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2025-05-27 |
| Size | 2000W |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 197988879299 |
| EANs | 0197988879299 |