Bedtime Originals Roar Dinosaur 4 Piece Crib Bumper, Blue/Gray
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | 12 lbs Weight Vest with Reflective |
| Model | 12 lbs Weight Vest with Reflective |
| Color | Black |
| Size | 35"-45" / 89-114 cm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 197988810650 |
| EANs | 0197988810650 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |