MOTOKU Pack of 2 Power Window Motor Regulator Gear Lift Repair Kit for Mazda RX-8 2004-2011 CX-9 2008-2015 CX-7 2007-2012 6 2003-2008 5 2006-2015 3 2004-2009
| Country | USA |
| Brand | VGR |
| Manufacturer | VGR |
| Binding | Health and Beauty |
| ItemPartNumber | YS-V4 in 1-Black-US |
| Model | YS-V4 in 1-Black-US |
| Color | 001 4 in 1 Black |
| Size | 001 4 in 1 Black |
| UPCs | 702103662030 |
| EANs | 0702103662030 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |