On Call Express Blood Glucose Diabetic Test Strips- 200 count Value Bundle (4boxof50)
| Country | USA |
| Brand | VICASKY |
| Manufacturer | VICASKY |
| ItemPartNumber | 83411M1232A |
| Model | 83411M1232A |
| Warranty | 1 year warranty on parts. |
| Color | Multicolor |
| Size | 8*5*5.5cm |
| UnitCount | 4 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |