WDF 25Guest Gold Plastic Plates with Disposable Plastic Silverware&Hand Napkins- Star Dot 25 Dinner Plates,25 Salad Plates,25 Forks, 25 Knives, 25 Spoons,25 Disposable Napkins
| Country | USA |
| Brand | VIVO |
| Manufacturer | VIVO |
| ItemPartNumber | DESK-KIT-3E7W |
| Model | DESK-KIT-3E7W |
| Warranty | 3 year warranty. |
| Color | White Top / White Frame |
| Size | 77" x 71" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 810080416666 |
| EANs | 0810080416666 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |