Supreme Suspensions - 3" Front Leveling Kit for 1994-2013 Dodge Ram 2500 3500 and 1994-2001 Dodge Ram 1500 4WD High-Strength Steel Coil Spring Lift Spacers Kit
| Country | USA |
| Brand | VIVOSUN |
| Manufacturer | VIVOSUN |
| ItemPartNumber | VSV-AZS8E42A |
| Model | VSV-AZS8E42A |
| Color | Black |
| Size | 8" Advanced |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |