ANTSANG Toddler Kids Girls Fuzzy Grips Socks Non Slip/Anti Skid Slipper Socks Warm Crew Cute Animal Fashion Cartoon Child Socks 6 Pairs Girls Gifts Stocking Stuffers(Pink Purple Cat,4-7 Years)
| Country | USA |
| Brand | VIVOVALE |
| Manufacturer | VIVOVALE |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | VVG-10C-1" |
| Model | VVG-10C-1" |
| Color | Stainless Steel |
| Size | Slim 3/4" |
| UnitCount | 4 |
| UPCs | 797447455165 |
| EANs | 0797447455165 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |