ODSD 2 in 1 Mini Bag Sealer - Heat Seal & Cutter with Lanyard, Portable Handheld Chip Bag Sealer for Snacks, Candies & Food Storage (Batteries Included)
| Country | USA |
| Brand | VRAVEK |
| ItemPartNumber | PD-65W |
| Model | PD-65W |
| Warranty | Replacement within one year |
| Color | black |
| Size | 300W |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 762949312537 |
| EANs | 0762949312537 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |