Kenneth Cole Unlisted Men's Dress Shirt Slim Fit Solid
| Country | USA |
| Binding | Apparel |
| Brand | Van Heusen |
| Color | Deep Sea |
| Department | mens |
| EAN | 0016652834351 |
| IsAdultProduct | 0 |
| Label | Van Heusen |
| Manufacturer | Van Heusen |
| Model | 20F8331 |
| MPN | 20F8331-471-16" Neck 32"-33" Sleeve |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | 20F8331-471-16" Neck 32"-33" Sleeve |
| Publisher | Van Heusen |
| Size | 16" Neck 32"-33" Sleeve |
| Studio | Van Heusen |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |