JD Apparel Men's Regular Fit Short-Sleeve Dress Shirts
| Country | USA |
| Binding | Apparel |
| Brand | Van Heusen |
| Color | Hazel |
| Department | mens |
| EAN | 0016652397603 |
| IsAdultProduct | 0 |
| Label | Van Heusen |
| Manufacturer | Van Heusen |
| Model | 20F7892 |
| MPN | 20F7892-631-14.5" Neck |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | 20F7892-631-14.5" Neck |
| Publisher | Van Heusen |
| Size | 14.5" Neck (Small) |
| Studio | Van Heusen |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |