Van Heusen Men's Poplin Fitted Solid Point Collar Dress Shirt
| Country | USA |
| Binding | Apparel |
| Brand | Van Heusen |
| Color | Royal Blue |
| Department | mens |
| EAN | 0016652756677 |
| Label | Van Heusen |
| Manufacturer | Van Heusen |
| Model | 20FS323 |
| MPN | 20FS323-430-17" Neck 32"-33" Sleeve |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | 20FS323-430-17" Neck 32"-33" Sleeve |
| Publisher | Van Heusen |
| Size | 17" Neck 32"-33" Sleeve |
| Studio | Van Heusen |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |