ASUS TUF A16 Gaming Laptop | 16" WUXGA IPS 144Hz | AMD 6-Core Ryzen 7 7445HS | 16GB DDR5 512GB SSD | NVIDIA GeForce RTX 4050 (194 AI Tops) | Backlit Keyboard USB 4 Wi-Fi 6 Win11 w/DLCA Accessory
| Country | USA |
| Brand | Venussar |
| Manufacturer | Venussar |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 1-1/2" ID |
| Model | 1-1/2" ID |
| Color | White |
| Size | 1-1/2" ID X 50 FT |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |