Healthy Lab Co Sciatica Brace Premium Neoprene Wrap Hip and Groin Brace by Healthy Lab Co for Sciatica, Men and Women Thigh Compression Sleeve Hip Groin Stabilizer-Support & Pain Relief (1pc Black)
| Country | USA |
| Brand | T&R |
| Manufacturer | T&R |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | D201A |
| Model | D201A |
| Color | Blue Black On White Background |
| Size | 10"x7" - 2 pack |
| UnitCount | 2 |
| UPCs | 824006734178 |
| EANs | 0824006734178 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |