Mizuno Men's Wave Hitogami 3 Running Shoe
| Country | USA |
| Brand | ViewSonic |
| Manufacturer | ViewSonic |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | VP3881A |
| Model | VP3881A |
| Warranty | 3-Year limited warranty on parts, labor and backlight |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2021-10-05 |
| Size | 15.7"x35.3"x4.1" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 766907013573 |
| EANs | 0766907013573 |