BLIKA 100FT 1/8" Deck Railing Cable, T316 Stainless Steel Cable with 7x7 Strands Construction, 1850lbs Breaking Strength Aircraft Cable, Stainless Cable 1/8 Inch for DIY Balustrades
| Country | USA |
| Brand | VILTROX |
| Manufacturer | VILTROX |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | 56mm F1.4 AF SMT E Mount |
| Model | 56mm F1.4 AF SMT E Mount |
| Color | Black |
| Size | 56mm F1.4 E |
| UPCs | 054114749584 |
| EANs | 0054114749584 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |