EnviroCare Replacement Micro Filtration Vacuum Cleaner Dust Bags made to fit Panasonic Type U-12 Uprights 3 pack
| Country | USA |
| Brand | VILTROX |
| Manufacturer | VILTROX |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | FV-VILTROX 75mm F1.2 |
| Model | 75mm F1.2 X |
| Warranty | 1-year |
| Size | 75mm F1.2 |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |