succulentlovers 27.5'' Pool Cover Removal Tool - Pool Safety Cover Removal Tool Detachable Stainless Steel Inground Pool Cover Tool Swimming Pool Rod for Most Standard Pool Cover Anchors
| Country | USA |
| Brand | Viugreum |
| Manufacturer | Viugreum |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | FGS100W110V |
| Model | FGS100W110V |
| Color | 1 Pack 100w |
| Size | 100W |
| UPCs | 741513788718 |
| EANs | 0741513788718 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |